DE EN PL

O FIRMIE

FORM, FUNCTION & CONSTRUCTION

Firma FF&K Investment powstała w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie polskimi nieruchomościami spowodowane m. in. wejściem do Unii Europejskiej. Rynek ten wymaga wiedzy łączącej wiele dziedzin oraz praktycznej świadomości inwestycyjnej i dużego wyczucia. Lata współpracy udowodniły, że możliwe jest profesjonalne i kompleksowe zaspakajanie przez nas Państwa potrzeb w tym zakresie.

Firma łączy kierunkowe wykształcenie i wiedzę know how, branżowe kwalifikacje zawodowe i zrealizowane projekty z praktycznym doświadczeniem nabytym podczas budowy własnych i zleconych obiektów. FF&K to synergiczne połączenie teorii, praktyki, przygotowania i doświadczenia architektonicznego, znajomości i świadomości rynku nieruchomości z możliwościami leżącymi w realnym zasięgu firmy.

Przesada w reklamie i pauperyzacja słów zastanawia. „Apartament”, „ekskluzywny”, „centrum” - znaczą coraz mniej. Czy można małe mieszkanie z widokiem na oficynę nazwać apartamentem tylko dlatego, że jest położone w centrum? Czy można zaakceptować błędnie zaprojektowany rozkład funkcjonalny lub okna wychodzące na północ? Ekskluzywne biura bez windy i parkingu? Centrum logistyczne i dojazd przez pola? Oczywiście NIE. Realizowanie potrzeb Klientów powinno mieć miejsce w zgodzie z filozofią prawdy i uczciwości.

O wartości np. inwestycji mieszkaniowej decyduje nie tylko ładna nazwa, wizualizacja, lokalizacja i powierzchnia, lecz także:

FF&K Investment ma świadomość wszystkich wymienionych wartości i wie, że oferowanie ich Państwu zapewni zadowolenie z wybranej inwestycji przez lata. Przedsięwzięcia tej firmy bez względu na branżę mają wspólną cechę - są programowane, projektowane, realizowane i oddawane do użytkowania tak, jakby miały zostać w jej rękach.

Zauważył to duży, międzynarodowy koncern podpisując wieloletni kontrakt na wynajem nowo wybudowanej fabryki. Projekty osiedli mieszkaniowych (np. realizowanego właśnie przez dużą krakowską spółkę akcyjną) lub central biurowo - magazynowych (np. dla znanej, ogólnopolskiej sieci sklepów i hurtowni) mają liczne możliwości podziału i łączenia powierzchni. Kupiony zespół biurowo – handlowy w Bielsku Białej może służyć Klientom w wielu wariantach funkcjonalnych, a realizacja na prawdę ekskluzywnych i kameralnych dwóch willi przy ul. Korzeniowskiego w Krakowie oprócz kilku aranżacji i widoków na trzy lub cztery strony świata z każdego z dziesięciu apartamentów, oferuje wykończenie elewacji kamieniem i drewnem, windy hydrauliczne mimo tylko dwóch i trzech pięter, reprezentacyjny hol, pomieszczenia gospodarcze, ogrzewanie tarasów, rozkładane elektrycznie rolety przeciwsłoneczne oraz klimatyzację całej powierzchni na ostatniej kondygnacji w standardzie.

W oparciu o filozofię tak szeroko rozumianej uczciwości FF&K Investment buduje zaufanie i satysfakcję Klientów.

Wykorzystując opisane doświadczenia i kontynuując realizację obiektów w zgodzie z opisanymi założeniami, firma FF&K przystąpiła do nowego przedsięwzięcia – zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej w innym wyjątkowym miejscu, bezpośrednim sąsiedztwie Błoń Krakowskich. To kolejny krok specjalizacji tej firmy w realizacji na prawdę ekskluzywnych apartamentów dla naszych stałych Klientów.

Leśna Apartamenty
Kraków
POLSKA
T: +48 505 247 135
E: biuro@lesna-apartamenty.pl
www.lesna-apartamenty.pl

© Copyright 2018, Leśna Apartamenty. All rights reserved.